ZTVZ

Czech Croatian Danish Dutch English German Polish Portuguese Russian Slovenian Spanish

Kontakt

ZTVZ, a.s.

Zdislav Zítek
Velké Hamry 291

Provozovna:

Velké Hamry 684

GPS: N 50°43.28675'

         E 15°19.02438'

Psč:  468 45
Tel:    483 311 008
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Společnost ZTVZ, a.s. se dne 22.12.2010 stala držitelem certifikátu ISO 9001.

iso

spolehliva-firma1

Slovníček

O společnosti

H 22

Firma ZTVZ, a.s. vznikla z původní firmy Truhlářství Zítek s dlouhodobou tradicí již od roku 1904, kde jsou první zmínky o založení obchodní společnosti Zítek. Společně se vznikem společnosti ZTVZ, a.s. jsme byli nuceni rozšířit výrobu o zámečnické práce.

Ochranná známka Zítek
I nadále budeme používat k označení výrobků chráněnou značku Zítek.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu, výrobu atypických a originálních výrobků dle přání a potřeb zákazníka ve stanoveném termínu, místě dodání s důrazem na kvalitu na základě našich dlouhodobých odborných zkušeností.

Realizujeme kompletní dodávky truhlářských a zámečnických prací do rodinných domů, kanceláří, obchodů včetně oken, dveří, obkladů, schodišť či vybavení interiéru ve vysoké kvalitě na technicky vyspělých strojích.

Dřevoobráběcí CNC centrum, olepovací stroj společně s ostatními stroji vlastněné firmou ZTVZ, a.s. pro truhlářskou a zámečnickou činnost usnadňují výrobu a zároveň eliminují dodatečné náklady spojené s přepravou materiálu k nutným úpravám.

RL250FD921H22

Výrobní a skladové prostory naleznete v průmyslovém komplexu ve Velkých Hamrech bývalé továrny SEBA Svárov. V místě provozovny jsme pro Vás připravili vzorkovnu s ukázkami naší práce.

Na základě Vašich představ a požadavků vypracujeme před vlastní výrobou návrh výrobku s cenovou kalkulací, na požádání dodáváme i vizualizaci.

Rádi Vám ochotně i odborně poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Český WEB